Lakiery akrylowe i ochronne

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Lakier biały mat BOLL spray 500 ml Zobacz większe

Lakier biały mat BOLL spray 500 ml

0010126

Nowy produkt

14,81 zł brutto
12,04 zł netto

Więcej informacji

AKRYLOWY LAKIER BIAŁY MAT

Akrylowy lakier biały mat / połysk - rally jest szybko schnącą farbą charakteryzującą się dobra przyczepnością, o zastosowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Doskonale nadaje się do malowania metalu, drewna, tworzyw sztucznych, gipsu, cegły oraz papieru. Może być stosowany do zaprawek do samochodów, mebli, w celach hobbystycznych itp. Tworzy atrakcyjną, nowoczesną i trwałą warstwę o dużej elastyczności.

Sposób użycia:

Dokładnie oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsce, które ma być lakierowane. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok.3 min. Podczas malowania trzymać pojemnik w odległości 15-20cm od powierzchni malowanej. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty. Czas schnięcia: ok.. 20-30 minut w temperaturze 20 C.

Właściwości fizyczne:

opis ogólny: mieszanina substancji aktywnych rozpylana propanem/butanem kolor: biały matowy lub z połyskiem odporność termiczna po utwardzeniu: do 100 oC temperatura wrzenia: - 42 do 142oC punkt zapłonu: -104oC temperatura zapłonu: nie oznaczono samozapłon 450 oC gęstość: ok. 7g/cm3 granice wybuchowości: górna: 9,6 % obj. / dolna: 1,9 % obj.

Śledź nas na Facebooku