Lakiery akrylowe i ochronne

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Lakier bezbarwny spray BOLL 400 ml Zobacz większe

Lakier bezbarwny spray BOLL 400 ml

0010121

Nowy produkt

13,80 zł brutto
11,22 zł netto

Więcej informacji

LAKIER BEZBARWNY

Lakier bezbarwny jest szybko schnącym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne akrylowym lakierem w sprayu o doskonałej przyczepności i wysokim połysku. Stosowany może być do takich powierzchni jak metal, drewno oraz do wielu typów twardych plastików oraz nowo pomalowanych powierzchni.

Sposób użycia:

W przypadku stosowania lakieru na powierzchnię, która nie została uprzednio oczyszczona i przygotowana należy usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia a następnie odtłuścić i osuszyć. Okryć miejsca sąsiadujące. Zawartość puszki powinna mieć temperaturę pokojową. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Przetestować spray na próbnej powierzchni. Nanosić krzyżowo z odległości 15-20 cm tworząc kilka warstw. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty. Powłoka wierzchnia może być polerowana po upływie 24 h. Czas schnięcia: ok. 20-30 minut w temperaturze 20 C.

Właściwości fizyczne:

temperatura wrzenia: -44oC temperatura zapłonu: 340oC punkt zapłonu: -97oC samozapalność: nie ulega samozapłonowi gęstość przy 20oC: 0,702 g/cm3 granice wybuchowości: górna: 13,0 % obj. / dolna: 1,5 % obj.

Śledź nas na Facebooku