Fartuchy trudnopalne i żaroodporne

Informacja

Ostatnio przeglądane

Fartuch skórzany 002/B Zobacz większe

FARTUCH SKÓRZANY OCHRONNY - KLASA II BHP-002/B dwoina

Fartuch skórzany BHP-002/B

Nowy produkt

FARTUCH SKÓRZANY OCHRONNY - KLASA II BHP-002/B

Więcej szczegółów

73,55 zł brutto
59,80 zł netto

Więcej informacji

FARTUCH SKÓRZANY OCHRONNY - KLASA II BHP-002/B  dwoina 3 kawałki skóry

Fartuch wykonany z trzech kawałków skóry dwoiny bydlęcej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Fartuch może być stosowany jako ochrona przed drobnymi odpryskam stopionego metalu - żelaza, krótkotrwałym działaniem płomienia oraz promieniowaniem cieplnym ultrafioletowym w ograniczonym zakresie.

Przeznaczony jest do operacji spawania, jako ochrona przed skutkami krótkotrwałego działania otwartego płomienia i gorących przedmiotów. Fartuch nie stanowi ochrony przed dużymi odpryskami stopionego metalu podczas operacji odlewniczych.

Fartuch skórzany przedni dla spawacza wykonany jest z trzech kawałków skóry. Góra wykonana z dwóch kawałków skóry, dół wykonany z jednego kawałka skóry. Skóry są zszyte. Z przodu u góry zakończony bawetem. Do bawetu zanitowana jest szelka do potrzymania fartucha na szyi. Z boków na wysokości tali do nitowany jest pas. Tak rozwiązany system regulacji umożliwia optymalne dopasowanie fartucha do sylwetki użytkownika. Pas i szelka podtrzymująca zapinane są na metalowe sprzączki. Metalowe nity przykryte są skórzanymi naszywkami.

Opis

Skład
Skóra - Dwoina Bydlęca
Klasa
2
Norma
PN-EN ISO 11611:2015-11
PN-EN ISO 13688:2013-12

Śledź nas na Facebooku