Fartuchy trudnopalne i żaroodporne

Informacja

Ostatnio przeglądane

Fartuch skórzany 70/98 LICO 1/A Zobacz większe

FARTUCH SKÓRZANY PRZEDNI DLA SPAWACZA - KLASA II BHP-001/A lico 2 cześći

Fartuch skórzany BHP-001/A

Nowy produkt

FARTUCH SKÓRZANY PRZEDNI DLA SPAWACZA - KLASA II BHP-001/A lico 2 częśći

Więcej szczegółów

84,75 zł brutto
68,90 zł netto

Więcej informacji

FARTUCH SKÓRZANY PRZEDNI DLA SPAWACZA - KLASA II BHP-001/A  lico 2 częśći

Fartuch wykonany z dwóch kawałków skóry dwoiny bydlęcej krytej licowanej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Fartuch może być stosowany jako ochrona przed drobnymi odpryskam stopionego metalu - żelaza, krótkotrwałym działaniem płomienia oraz promieniowaniem cieplnym ultrafioletowym w ograniczonym zakresie.

Przeznaczony jest do operacji spawania, jako ochrona przed skutkami krótkotrwałego działania otwartego płomienia i gorących przedmiotów. Fartuch nie stanowi ochrony przed dużymi odpryskami stopionego metalu podczas operacji odlewniczych.

Fartuch przedni dla spawacza wykonany jest z dwóch kawałków skóry. Dwa kawałki skóry są zszyte na wysokości bioder, nitowane. Nity zakryte naszytym pasem skóry. Z przodu u góry zakończony bawetem. Do bawetu zanitowana jest szelka do potrzymania fartucha na szyi. Z boków na wysokości tali do nitowany jest pas. Tak rozwiązany system regulacji umożliwia optymalne dopasowanie fartucha do sylwetki użytkownika. Pas i szelka podtrzymująca zapinane są na metalowe sprzączki. Metalowe nity przykryte są skórzanymi naszywkami.

Opis

Skład
Skóra - Dwoina Bydlęca Kryta Trudnopalna
Norma
PN-EN ISO 11611:2015-11
PN-EN ISO 13688:2013-12

Śledź nas na Facebooku