Ochrona nóg

Informacja

Ochrona nóg

Dobrze dobrane buty to podstawa komfortu podczas danej aktywności. Szczególnie obuwie robocze warto dopasować w sposób precyzyjny. Do dyspozycji klientów oddajemy pełną ofertę dostępnych rozwiązań. Trwałe i wytrzymałe trzewiki, obuwie outdoorowe, praktyczne półbuty, niezastąpione buty gumowe oraz znane ze szpitalnych korytarzy drewniaki i klapki...

Dobrze dobrane buty to podstawa komfortu podczas danej aktywności. Szczególnie obuwie robocze warto dopasować w sposób precyzyjny. Do dyspozycji klientów oddajemy pełną ofertę dostępnych rozwiązań. Trwałe i wytrzymałe trzewiki, obuwie outdoorowe, praktyczne półbuty, niezastąpione buty gumowe oraz znane ze szpitalnych korytarzy drewniaki i klapki. Ich zaletą pozostaje jakość wykonania. Obuwie robocze powinno być praktyczne i wytrzymałe, dlatego dużą rolę odgrywają zastosowane materiały. Nie bez znaczenia pozostaje profilowanie butów w taki sposób, aby nawet długa i męcząca praca przyniosła stopom ukojenie. Właściwe podparcie odciąża kręgosłup, eliminuje ucisk oraz ryzyko drętwienia.

Jak wybrać obuwie robocze?

Zakup obuwia roboczego nie powinien być przypadkowy. Rodzaj wykonywanej pracy warunkuje dobór odpowiedniej ochrony, a ochrona nóg nie musi wiązać się z wyborem niemodnego rodzaju obuwia. Nasza oferta pozostaje zgodna z trendami i wytycznymi BHP. Różnokolorowe warianty dają możliwość zaopatrzenia się w wygodne buty do pracy. W wielu kwestiach decydującym czynnikiem ochrony nóg pozostają warunki atmosferyczne. Na powietrzu sprawdzi się praktyczne obuwie gumowe z PCV lub wiązane trzewiki. Wybierając obuwie robocze do pomieszczenia, nie można pominąć rodzaju nawierzchni. Na śliskiej podłodze nieocenione będzie obuwie z podeszwą antypoślizgową. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się sandały, gdyż są stabilne, a jednocześnie nie powodują dyskomfortu przy wyższych temperaturach. Wymagającym klientom proponujemy też lekkie obuwie, w którym zastosowano podnosek kompozytowy i wkładkę antyprzebiciową kevlarową. W ofercie nie zapomnieliśmy również o dodatkowym wyposażeniu. Komfort stopom przyniosą skarpetki oraz praktyczne akcesoria.

Więcej

Ochrona nóg W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Trzewiki
 • Półbuty

  Komfort w czasie pracy to istotny czynnik mający wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale również efektywność. Półbuty robocze, które oferujemy w naszym sklepie, wyróżniają się nowoczesnym designem i funkcjonalnością względem indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji klientów oddajemy szeroką gamę możliwości od znanych, cenionych producentów. Popularnością cieszy się obuwie takich marek, jak: Delta Plus, Portwest, Urgent i VM Import dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Ich zaletą jest wysoka jakość wykonania. Materiały odporne na czynniki niekorzystne oraz warunki atmosferyczne zapewnią użytkowanie obuwia niezależnie od miejsca pracy.

  Półbuty robocze , ochronne oraz treckingowe VM Import ,jesteśmy importerem i przedstawicielem na terenie Polski

  Półbuty robocze marki VM Import cieszą się niemałą popularnością z uwagi na doskonałe projekty. Oddychająca cholewka odporna na przetarcia, laminowana podszewka z tkaniny MESH to tylko niewiele z możliwości oferowanych przez producenta. Atutem pozostaje anatomiczne ukształtowanie butów. Wkładka wewnętrzna z lekkiej pianki poliuretanowej, która została pokryta tkaniną o właściwościach antystatycznych, ułatwia poruszanie się i minimalizuje ryzyko ucisku. Nie bez znaczenia pozostaje projekt obuwia o antypoślizgowej podeszwie z dodatkową opcją wyposażenia w podnosek oraz kevlarową wkładkę antyprzebiciową w zależności od potrzeb i wybranego modelu półbutów roboczych.

  Stalowy bądź kompozytowy podnosek konieczny jest w warunkach narażonych na urazy palców u stóp. Zgodnie z zasadami BHP wybór konkretnego modelu obuwia roboczego musi spełniać określone standardy. W przypadku podnosków coraz więcej osób decyduje się na modele kompozytowe, rezygnując ze stalowych z uwagi na niższą wagę, brak przewodności cieplnej oraz absorpcji energii. Brak metalu jest koniecznym wyborem przy detektorach np. na lotnisku.

  Na uwagę zasługuje też gama obuwia treckingowego ,przeznaczona dla osób które które prowadzą aktywny tryb życia - wycieczki , spacery , wyprawy lub osób które nie potrzebują używać obuwia z podnoskami i wkładkami antyprzebiciowymi.

 • Obuwie outdoor , trekking

  Obuwie outdoor i trekking bez podnoska metalowego , idealne buty do codziennego noszenia jak na dłuższe wycieczki oraz dla osób uprawiających sporty

 • Sandały
 • Buty gumowe / pcv /...
 • Ochraniacze
 • Drewniaki ,klapki
 • Skarpety
 • Akcesoria

Śledź nas na Facebooku