Sandały robocze

Filtr produktów

Informacja

Sandały robocze

Dobre obuwie ochronne jest podstawą wyposażenia każdej osoby pracującej na różnego rodzaju halach czy magazynach. Powinno ono być wykonane w taki sposób, by zapewniać stopom pracowników maksymalny poziom ochrony i jednocześnie odpowiedni komfort. Właśnie takie buty znajdziesz w tym dziale naszego sklepu - sandały robocze to obuwie wykonane niezw...

Dobre obuwie ochronne jest podstawą wyposażenia każdej osoby pracującej na różnego rodzaju halach czy magazynach. Powinno ono być wykonane w taki sposób, by zapewniać stopom pracowników maksymalny poziom ochrony i jednocześnie odpowiedni komfort. Właśnie takie buty znajdziesz w tym dziale naszego sklepu - sandały robocze to obuwie wykonane niezwykle solidnie. Wyróżnia się m.in. właściwościami antyelektrostatycznymi, obecnością bezpiecznego noska stalowego, a także absorpcją energii w pięcie. 

Nasza oferta sandałów roboczych

W ofercie sklepu BHP SERWIS 13 czeka na Ciebie niezwykle szeroki wybór sandałów roboczych różnego typu. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt pozycji różniących się od siebie kształtem buta lub rodzajem podeszwy. Wszystkie buty gwarantują wysokim poziom komfortu oraz bezpieczeństwa stopy. Są to buty oddychające, ale jednocześnie bardzo solidne - dodatkowo wzmocnione w okolicy pięty. Oferujemy zarówno zamszowe, jak i skórzane modele. Część pozycji jest dedykowana pracy wewnątrz hal, natomiast część sprawdzi się podczas prac zewnętrznych. Każdy powinien znaleźć u nas sandały robocze odpowiednie do profilu wykonywanej przez siebie pracy.


Sporą zaletą naszej oferty są także atrakcyjne ceny sandałów roboczych. U nas w pełni bezpieczne i wygodne buty do prac ogólnych kupisz za naprawdę rozsądne pieniądze, a decydując się na zamówienie butów marki VM Import, możesz liczyć na darmową wysyłkę.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty!

Więcej

Sandały robocze Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Śledź nas na Facebooku