Półbuty robocze

Informacja

Półbuty robocze

Komfort w czasie pracy to istotny czynnik mający wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale również efektywność. Półbuty robocze, które oferujemy w naszym sklepie, wyróżniają się nowoczesnym designem i funkcjonalnością względem indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji klientów oddajemy szeroką gamę możliwości od znanych, cenionych producentów. Popularn...

Komfort w czasie pracy to istotny czynnik mający wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale również efektywność. Półbuty robocze, które oferujemy w naszym sklepie, wyróżniają się nowoczesnym designem i funkcjonalnością względem indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji klientów oddajemy szeroką gamę możliwości od znanych, cenionych producentów. Popularnością cieszy się obuwie takich marek, jak: Delta Plus, Portwest, Urgent i VM Import dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Ich zaletą jest wysoka jakość wykonania. Materiały odporne na czynniki niekorzystne oraz warunki atmosferyczne zapewnią użytkowanie obuwia niezależnie od miejsca pracy.

Półbuty robocze , ochronne oraz treckingowe VM Import ,jesteśmy importerem i przedstawicielem na terenie Polski

Półbuty robocze marki VM Import cieszą się niemałą popularnością z uwagi na doskonałe projekty. Oddychająca cholewka odporna na przetarcia, laminowana podszewka z tkaniny MESH to tylko niewiele z możliwości oferowanych przez producenta. Atutem pozostaje anatomiczne ukształtowanie butów. Wkładka wewnętrzna z lekkiej pianki poliuretanowej, która została pokryta tkaniną o właściwościach antystatycznych, ułatwia poruszanie się i minimalizuje ryzyko ucisku. Nie bez znaczenia pozostaje projekt obuwia o antypoślizgowej podeszwie z dodatkową opcją wyposażenia w podnosek oraz kevlarową wkładkę antyprzebiciową w zależności od potrzeb i wybranego modelu półbutów roboczych.

Stalowy bądź kompozytowy podnosek konieczny jest w warunkach narażonych na urazy palców u stóp. Zgodnie z zasadami BHP wybór konkretnego modelu obuwia roboczego musi spełniać określone standardy. W przypadku podnosków coraz więcej osób decyduje się na modele kompozytowe, rezygnując ze stalowych z uwagi na niższą wagę, brak przewodności cieplnej oraz absorpcji energii. Brak metalu jest koniecznym wyborem przy detektorach np. na lotnisku.

Na uwagę zasługuje też gama obuwia treckingowego ,przeznaczona dla osób które które prowadzą aktywny tryb życia - wycieczki , spacery , wyprawy lub osób które nie potrzebują używać obuwia z podnoskami i wkładkami antyprzebiciowymi.

Więcej

Półbuty robocze Jest 97 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów

Śledź nas na Facebooku