Ochrona ciała

Informacja

Ochrona ciała

W niektórych zawodach i specyficznych miejscach pracy, takich jak np. huty oraz zakłady przemysłowe, niezbędna jest odpowiednia ochrona ciała, która zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków. W naszym sklepie oferujemy  klientom wyłącznie wysokiej jakości odzież ochronną, która dzięki swojej różnorodności do...

W niektórych zawodach i specyficznych miejscach pracy, takich jak np. huty oraz zakłady przemysłowe, niezbędna jest odpowiednia ochrona ciała, która zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków. W naszym sklepie oferujemy  klientom wyłącznie wysokiej jakości odzież ochronną, która dzięki swojej różnorodności dobrze sprawdzi się w różnych warunkach pracy, zarówno wewnątrz zakładu, jak i na zewnątrz. Klientom proponujemy m.in. odzież elastyczną, odpowiednio zaprojektowaną odzież ostrzegawczą, bluzy, ocieplane kurtki, wygodne kombinezony robocze, koszule oraz odzież przeciwdeszczową. Co ważne, nasz asortyment jest na tyle szeroki, że znajdą w nim Państwo odzież odpowiednią zarówno do konkretnych warunków pracy, jak i zmiennych warunków atmosferycznych. Tym samym, bezpieczne i komfortowe wykonywanie obowiązków będzie możliwe przez cały rok.

Bezpieczna i dopasowana odzież ochronna BHP 

Odzież ochronna BHP widoczna na stronie naszego sklepu charakteryzuje się modnym designem i ciekawym wykończeniem. Aspekt wizualny idzie tu jednak w parze z dużą funkcjonalnością naszych ubrań. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. zimowe, ocieplane kurtki z futrzanym kapturem, regulowane za pomocą sznurka. Nieco „lżejsza” propozycja to kurtki typu softshell, których rękawy zakończone zostały ściągaczem, co pozwala na ich odpowiednie dopasowanie. Z kolei uwzględnione też w tej kategorii spodnie wyposażono w praktyczne kieszenie, pozwalające na schowanie w nich przydatnych w danym momencie narzędzi oraz akcesoriów.

Więcej

Ochrona ciała Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku